×
Кошик Оформити замовлення Продовжити покупки

Карбонові випромінювачі Nano®Carbon з довгохвильовим ІК-теплом

Для нагрівальних елементів саун Sundaysfit використовуються виготовлені за допомогою новітніх нано-технологій, що застовуються в Південній Кореї, вуглецеві карбонові випромінювачі довгохвильового інфрачервоного тепла. Ці нагрівачі забезпечують максимальний ефект і корисний вплив на здоров'я людини від сеансу в інфрачервоній сауні.

Карбонові нагрівачі вбудовані в стіни сауни по всьому периметру, а також в лавку для сидіння. Деякі нагрівачі вмонтовані в підлогу з прогріванням ступень, а також нагрівачі встановлені в передній частині сауни на рівні ніг. Карбонові нагрівачі в інфрачервоних саунах Sundaysfit виробляють рівномірне випромінювання тепла по всій площі поверхні нагрівального елементу.

У саунах Sundaysfit найбільша площа карбонових випромінювачів — до 40 000 квадратних сантиметрів, яка забезпечує низьку температуру на поверхні випромінювачів, що недосяжно в саунах інших виробників.

Інфрачервоне випромінювання в наших саунах здійснюється в діапазоні так званих «променів життя», що мають пік інтенсивності на довжині хвилі 9,4 мікрона. Наша інфрачервона сауна, купити яку просто і легко — це не тільки корисне, але також і безпечне використання сауни.

Резонансні вібрації, що виникають під час сеансу в інфрачервоній сауні, виводять з організму токсини на клітинному рівні. Це такі токсини як ртуть, холестерин, алюміній та інші. Саме тому в саунах Sundaysfit відвідувач набагато більше і набагато швидше потіє, а значить, отримує більший ефект.

Це важливо знати!

  • У чому відмінність тепла нагрівачів Nano®Carbon від тепла інших інфрачервоних нагрівачів з урахуванням їх хвильових характеристик?
  • У чому унікальність саме теплових хвиль з довжиною 9,4 мікрона?
  • Чому саме випромінювання саун Sundaysfit максимально повно відповідає тепловому випромінюванню людини?

Розглянемо ці, а також інші питання з фізичної точки зору.

Відповідно до закону Віна, який був відкритий ще в 1896 році, можна зробити висновок, що крива інтенсивності рівноважного випромінювання характерна яскраво вираженим максимумом. Довжина хвилі випромінювання такого максимуму пов'язана з випромінюваної тілом температурою відповідним фізичним законом:
(Довжина хвилі максимуму випромінювання)/ (Температура випромінювача) = 0,29 см/К

  λmT=b, где b = 0,29 см/К

Примітка: показник температури повинен бути виражений в градусах Кельвіна.

Відомо, що температура за шкалою Кельвіна на 273 градуси перевищує температуру за Цельсієм, згідно з формулою Т (К) = 273 + Т (С).

Німецький вчений Вільгельм Він за відкриття законів теплового випромінювання отримав Нобелівську премію.

Малюнок 1. Відношення інтенсивності випромінювання до довжини хвилі

Розглянемо організм людини як джерело тепла

Нескладно підрахувати, що максимальне випромінювання (а значить і поглинання) людського тіла з температурою 36,6 ° C (або 309,6 К) відповідає довжині хвилі 0,0029 / 309,6 = 9,4 мікрон.

Проведемо розрахунок для карбонових нагрівачів Sundaysfit

Температура на поверхні випромінювачів SunCarbon — 60 ° C (333 К), що, відповідно до закону Віна, відповідає піку випромінювання довжини хвилі 9,4 мкм.

Проведемо розрахунок для нагрівачів інших виробників

У нагрівачів інших інфрачервоних саун температура на поверхні складає приблизно 300 ° C (573 К) що відповідає максимуму випромінювання на 5 мкм.

Перейдемо від фізики до біофізики

Дані дослідження показали, що при довжині хвилі 9,4 мікрон (яка досягається в нагрівачах саун Sundaysfit) тепло може проникати вглиб людського організму на 5 см. Як видно з графіка, це відповідає області резонансного поглинання тепла людським тілом. При цьому глибина проникнення хвиль з довжиною 6,3 мкм (як у нагрівачів інших виробників) становить менше 1 см і не досягає області резонансного поглинання.

Малюнок 2. Вплив довжини хвиль на глибину проникнення тепла

Висновки

Висновок 1. Нагрівачі Nano®Carbon випромінюють найбільш природне, «людське» тепло: довжина хвилі від їх випромінювання максимально відповідає піку випромінювання / поглинання людським тілом.
Висновок 2. Сауни Sundaysfit дають максимальні можливості для очищення організму, терапії, релаксації і зниження ваги: вищевказані дані підтверджують, що ефективність нагрівачів Nano®Carbon значно перевершують інші типи інфрачервоних нагрівачів.