×
Кошик Оформити замовлення Продовжити покупки

Переваги інфрачервоних саун перед традиційними фінськими саунами

Перша відмінність ІК саун від фінських в температурному режимі. Якщо в ІК сауні температура 50-70 °C, то в фінських парних - 80-100 °C. Звичайно ж, навантаження на організм набагато нижче при меншій температурі, а тому домашні сауни мають набагато менше протипоказань для використання. Але оздоровчий ефект при цьому не страждає від зменшення температурного режиму. Досягається це за рахунок використання обігрівачів з використанням природних матеріалів - карбону і кварцу. Ці матеріали при розігріві виділяють тепло в найбільш сприятливому для людського тіла діапазоні. Тому глибина проникнення тепла в ІК сауні в 2-3 рази більше, ніж в традиційному фінському аналогу. 

Такий глибокий прогрів забезпечує якісний терапевтичний ефект на тлі комфортних і безпечних температур.

Рясне потовиділення і посилення кровообігу сприяє прискореному виведенню шлаків і токсинів. Більш низька температура інфрачервоних саун не сушить шкіру, слизові оболонки очей і носоглотки.

Інфрачервоні сауни мають спеціальні кліпси для скріплення, що забезпечує швидку збірку (до години), розбирання, перевезення.
Економне використання електроенергії. Компактні розміри, рівномірне розташування обігрівачів і менші робочі температури вигідно відрізняють інфрачервоні сауни від звичайних аналогів, які працюють від електроенергії. Це дозволяє значно економити витрати електрики.

Потовиділення в інфрачервоній сауні інтенсивніше завдяки глибокому прогріванню. Краще відбувається очищення не тільки потових, але і сальних залоз, що сприяє оздоровленню шкіри і усунення вугрів і інших захворювань.
Швидкий розігрів. ІК сауни швидко розігріваються — всього за 15-20 хвилин, що в 2-3 рази швидше розігріву традиційних фінських саун.